Espen Ruud reiser jorda rundt i motorsportens toppdivisjon
Espen Ruud (23) er mekaniker for en av verdens beste rallyførere, Thierry Neuville.
Espen Ruud (23) er mekaniker for en av verdens beste rallyførere, Thierry Neuville.
Her er Hyundais nye bilfamilie med noe for en hver smak. Nye i30 fås ikke bare som fem-dørs og stasjonsvogn, men også som fastback i en elegant femdørs-versjon og i N-versjon med 275 spreke hester.
Hyundai lanserer sin nye SUV, KONA. En bil med alt man kan ønske seg av utstyr og godt med plass for par og små familier.
Hyundai lanserer nå siste del av trilogien IONIQ. Nå kommer IONIQ ladehybriden som siste modell etter elbil og hybrid, til en svært attraktiv pris.
Over 70 prosent av verdens bilfarger er hvit, svart, grå eller sølv. Hvordan velger man egentlig farge når man kjøper bil.
Hyundai skal lansere sin første high performance produksjonsbil i sommer. Men først må den gjennom grundige tester.
Idrettsverden er i ferd med å ta miljø og klima på alvor. I Norge er Holmenkollstafetten og Oslo Bislet Games i teten.
Her er en ny smakebit på Hyndais nye SUV
Hver tredje bileier sier de foretrekker hybrid neste gang de skal kjøpe bil.
Hyundais nye kompakt-SUV heter Kona
Hyundai, en av verdens største bilprodusenter, lanserer nå en egen type drivstoff kun for sine egne kunder. Prisen er meget lav og utslippet er null.
En av tre nordmenn er redd for å bli påkjørt av en lydløs bil. Fire av ti mener de lydsvake elbilene er trafikkfarlige.