Gå videre til innhold

Nyhetsarkiv

  • Dette er nye Hyundai i20

    Dette er nye Hyundai i20

    Nye Hyundai 20 blir større innvendig ut utvendig, skal nå nye målgrupper med ny design.

  • Kjørte 700 km med elektrisk bil - uten påfyll

    Kjørte 700 km med elektrisk bil - uten påfyll

    El-bil pionerene Marius Bornstein og Arnt Gjøran Hartvig har kjørt Oslo-København-Malmø med en el-brenselcellebil uten å fylle opp tanken. Distansen som ble tilbakelagt var 700,3 km.

  • Masseproduksjon av el-hydrogenbiler

    Masseproduksjon av el-hydrogenbiler

    Hyundai skal levere 75 el-hydrogenbiler til byer i Europa. I stedet for å få strøm fra et batteri er det en brenselcelle som konverterer hydrogen, lagret på tanker i bilen, og oksygen fra lufta til elektrisitet. Eneste utslipp er ren vanndamp. Topphastighet er 160 km/t og rekkevidden er opp til 594 km på en fylling.

  • Hyundai i VM i rallycross

    Hyundai i VM i rallycross

    Frode Holte stiller i sin første EM-runde i rallycross i år med en Hyundai i20 Supercar med 550 hk.

  • Lag din egen fanpark til fotball-VM

    Lag din egen fanpark til fotball-VM

    Hyundai oppfordrer fotball-fans til å slå seg sammen under fotball-VM i sommer og lage sine egne fanparker. Vinnere av konkurranse får offentligjort bilder av sin fanpark på storskjerm under årets finale i Brasil.

  • Hyundai i Geneve

    Hyundai i Geneve

    Hyundai har med seg bl.a. konseptbilen Intrado, nye Genesis og i20 WRC til Geneve i år, i tillegg til mye mer.

Vis mer